Renginiai

Gamtos pažinimo studija

Mūsų progimnazijos pradinukus aplankė gamtos pažinimo studija „Gamtukai‘. Pirmų – ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo nuotaikingoje, įtraukiančioje ir netradicines ugdymo priemones naudojančioje LR Aplinkos ministerijos inicijuotoje gamtos pažinimo pamokoje. Mokiniams buvo rodomi gamtos eksperimentai, 3D filmai apie gamtos apsaugą, vyko interaktyvi viktorina. Naudojant šiuolaikines priemones mažieji pamokos dalyviai buvo skatinami pažinti gamtą, ją mylėti, saugoti ir puoselėti.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close