Gamtos pažinimo studija

Mūsų progimnazijos pradinukus aplankė gamtos pažinimo studija „Gamtukai‘. Pirmų – ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo nuotaikingoje, įtraukiančioje ir netradicines ugdymo priemones naudojančioje LR Aplinkos ministerijos inicijuotoje gamtos pažinimo pamokoje. Mokiniams buvo rodomi gamtos eksperimentai, 3D filmai apie gamtos apsaugą, vyko interaktyvi viktorina. Naudojant šiuolaikines priemones mažieji pamokos dalyviai buvo skatinami pažinti gamtą, ją mylėti, saugoti ir puoselėti.