Linksmoji laboratorija

Vėjuotą trečiadienio popietę 2 klasių mokiniai susirinko į „Linksmąją laboratoriją“. Norėdami į ją patekti visi turėjo užsirišti prijuostes, pasirašyti, kad sutinka laikytis saugumo reikalavimų ir tik tada kibti į darbus. Čia mokiniai gamino dramblių dantų pastą, bandė paliesti, pauostyti, įsiminti sudėtį. Vėliau sužinojo, kodėl užgęsta žvakė uždengta stiklainiu, stebėjo šokančias razinas, virė naminį plastiliną, kurį minkyti daug smagiau nei pirktinį. Paskui visi vaikai pradėjo auginti savo kristalą – rezultatas turėtų pasimatyti po 2-3 savaičių. Renginį organizavo specialioji pedagogė ir logopedė Aistė Lajauskienė ir gamtos mokytoja Gintarė Čereškienė.