Renginiai

Jaunimas gali 

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko  projekto ,,Jaunimas gali“  atidarymo šventė. Mūsų mokyklos merginos dalyvauja šiame projekte, kurį remia Kazickų šeimos fondas. Projekto tikslas suteikti galimybę ne tik sportuoti, bet ir pasisemti  praktinių  įgūdžių gyvenime. Dėkojame   Austei Jurevičiūtei ir Kamilei Kostrubaitei,  8d klasės mokinėms, Austėjai Tamošaitytei,  8a klasės mokinei, Karolinai Kvedaraitei, Liepai Petraitytei, Smiltei Vaškytei, Kamilei Butkevičiūtei, Patricijai Lukšaitei, Dovilei Zenevičiūtei, Skaistei Vytuvytei, Gabrielei Rimkutei,  8c klasės mokinėms, Dainidai Blažaitytei ir  Gabijai Pikelytei, 7c klasės mokinėms. Ačiū kūno kultūros mokytojai Linai Viltrakienei už entuziazmą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close