Renginiai

Kalėdinis paštas kitaip: BBC micro:bit

Nuo paprasto atviruko ir voko iki išmaniųjų telefonų ir kompiuterių, leidžiančių bendrauti nevaržomai.  Šiandien technologijos tapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Nauji išradimai užplūdo ir ,,Versmės“ progimnaziją. Nuo gruodžio 10 dienos mokykloje sveikinimą draugui, direktorei, mokytojui, auklėtojui artėjančių švenčių proga galima išsiųsti neįprastu būdu – BBC micro: bit kompiuteriuku. Tai asmeninio programavimo įrenginys, suteikiantis galimybę įdomiai ir prieinamai išmokti programavimo.
AČIŪ  technologijų mokytojui Aleksandrui Ronkui.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close