Renginiai

Respublikinis renginys „Kuriame šokoladinį stebuklą“

Klaipėdos „Sendvario“ progimnazijoje jau trečius metus organizuojamas Respublikinis renginys „Kuriame šokoladinį stebuklą“. Renginyje kviečiami dalyvauti 2-4 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. Skambant šventinėms dainoms, mokiniai dažo šokoladu kartoninius namukus, po to juos dekoruoja įvairiausiais skanėstais, pakvimpa šokoladu, artėjančiomis Kalėdomis. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Mokinius į renginį lydėjo specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close