Respublikinis renginys „Kuriame šokoladinį stebuklą“

Klaipėdos „Sendvario“ progimnazijoje jau trečius metus organizuojamas Respublikinis renginys „Kuriame šokoladinį stebuklą“. Renginyje kviečiami dalyvauti 2-4 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. Skambant šventinėms dainoms, mokiniai dažo šokoladu kartoninius namukus, po to juos dekoruoja įvairiausiais skanėstais, pakvimpa šokoladu, artėjančiomis Kalėdomis. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Mokinius į renginį lydėjo specialioji pedagogė Aistė Lajauskienė.