Renginiai

Jaunimas gali………….

Sausio 27 dieną ,,Versmės“ progimnazijos mokinės, dalyvaujančios programoje ,,Jaunimas gali“, vyko į antrą šios programos organizuojamą šventę  ,,Tu gali“. Šventė vyko Jonavos sporto arenoje, o vėliau – Jonavos kultūros centre. Renginį vedė sporto komentatorius bei žurnalistas Rytis Kazlauskas. Taip pat į šventę buvo atvykusi Jūratė Kazickaitė – programos rėmėjų fondo prezidentė. Šventėje mokinės atliko mankštą, žaidė lėkščiasvidį ir buvo suskirstytos į atskiras veiklas : kelionių planavimą, viešąjį kalbėjimą, meno terapiją ir kitas. Taip pat žiūrėjo filmą  ,,Tarp pilkų debesų“. 

 Esame labai dėkingi už galimybę dalyvauti šiame renginyje, kuris skatina ne tik sportuoti, bet ir lavina mūsų gyvenimiškus įgūdžius.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close