Renginiai

Mūsų mokykloje lankėsi projekto ,,Jaunimas Gali“ vadovas Arminas Vareika

Kovo 6 dieną mūsų mokykloje lankėsi projekto ,,Jaunimas Gali“ vadovas Arminas Vareika. Šios programos dalyvės, mūsų mokyklos mokinės, sportavo,   kartu su vadovu  bei trenere Lina Viltrakiene aptarė tolimesnę programos veiklą. Laikas praleistas kartu paliko gerus prisiminimus. Ačiū vadovui ir trenerei už suorganizuotą susitikimą. 
 Be to,  šios programos dalyvės kartu su trenere dalyvavo Vilties vėliavos nešimo ceremonijoje mieste ir  paminėjo Kovo 11-ąją. Gera komanda suspėja visur.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close