Renginiai

Vaida Jokšienė: „Vienintelė sąlyga – mylėti tai, ką darai“

Šiandien mokykla ir mokytojai išgyvena ne pačius geriausius laikus. Švietimo sistemos naujovės byra kaip lietus iš dangaus. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokytojais entuziastais, kurie ir patys suspėja atlikti visus darbus, ir mokinius skatina kūrybiškai žvelgti į mus supantį pasaulį. 
Apie visą tai skaitykite dienraštyje ,,Vakarų ekspresas“ arba čia, mūsų mokyklos tinklapyje.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close