Renginiai

Svečiai iš Suomijos, Graikijos ir Portugalijos (EDDIS)

Balandžio 1 – 5 dienomis mokykloje vyksta tarptautinis Erasmus+ projektas ,,A Digital Program for Sexual Education in Secondary Schools (EDDIS)“ . Jame dalyvauja keturios šalys – Lietuva, Suomija, Graikija, Portugalija. Dalyviai – mokiniai, mokytojai, universitetų dėstytojai, mokslininkai, lytinio ugdymo ekspertai. Dalyviai susipažino su mokykla, jos erdvėmis, ugdymo sistema, lietuviškomis dainomis, šokiais – tokia buvo projekto pradžia svečiams. Mums, mokyklos bendruomenei, dar vienas susitikimas su kitų kultūrų žmonėmis, naujos patirtys ir nauji planai.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close