Svečiai iš Suomijos, Graikijos ir Portugalijos (EDDIS)

Balandžio 1 – 5 dienomis mokykloje vyksta tarptautinis Erasmus+ projektas ,,A Digital Program for Sexual Education in Secondary Schools (EDDIS)” . Jame dalyvauja keturios šalys – Lietuva, Suomija, Graikija, Portugalija. Dalyviai – mokiniai, mokytojai, universitetų dėstytojai, mokslininkai, lytinio ugdymo ekspertai. Dalyviai susipažino su mokykla, jos erdvėmis, ugdymo sistema, lietuviškomis dainomis, šokiais – tokia buvo projekto pradžia svečiams. Mums, mokyklos bendruomenei, dar vienas susitikimas su kitų kultūrų žmonėmis, naujos patirtys ir nauji planai.