Noriu būti sveikas

,,Kam reikalingi baumano kapsulėje podocitai?“ – tokiu ir panašiais klausimais balandžio 11 dieną  prasidėjo Klaipėdos m. ir regiono 8-10 klasių  mokinių konkursas-viktorina „Noriu būti sveikas“.  Tačiau mokinės nepasidavė ir puikiai pasirodė. Praktiniame darbe nebuvo lygių. Per 15 min moksleivės nupiešė opią šių dienų priklausomybės nuo socialinių tinklų problemą ir žodžiu pateikė ne vieną prevencijos būdą.

Tariame ačiū 8c ir 8d mokinėms : A. Evaltaitei, A. Kruminš, P. Lukšaitei, E. Latakaitei ir S. Vytuvytei ir jas paruošusiai biologijos mokytojai G. Mickevičienei bei sveikatos priežiūros spec. V. Čižauskaitei už entuziazmą, puikias žinias ir norą būti sveikomis.