Renginiai

Tarptautinis konkursas ,,6:0 vokiečių kalbos naudai”

Klaipėdos “Versmės” progimnazijos šeštokai jau trečius metus dalyvauja tarptautiniame konkurse ,,6:0 vokiečių kalbos naudai”. Šiais metais mokyklai atstovavo net dvi komandos, kurios pateko į šalies finalą (iš 42 komandų pateko 15). Balandžio 10 d. komandoms teko įrodyti savo pranašumą atliekant vokiečių kalbos užduotis bei susigrumti su kitomis komandomis futbolo aikštelėje. Nors pagrindinio prizo ir nepavyko laimėti, tačiau grįžome pasidabinę medaliais. Didžiuojamės savo šeštokais: 
Skirmante Dambrauskaite
Luku Diržausku
Augustu Jevstafjevu
Dovydu Paulausku
Auguste Maciulevičiūte
Mantvilu Jakštu
Marijumi Miškiniu
Vėju Vakariu Viskontu
Ieva Katelyte
Erika Barasaite
Pauliumi Imbrasu
Andriumi Lukšu
 
Dėkojame mokytojoms :  Ilonai Malakauskienei, Astai Jeramavičiūtei, Vaidai Jokšienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close