Sveikos mitybos ABC

Sveikos mitybos taisyklėmis vadovautis ir jas žinoti jau būtina  nuo mažų dienų. Todėl su Klaipėdos Visuomenės sveikatos biuro dietiste S. Griniūte turėjome „Sveikos mitybos ABC“ mokymų-paskaitų ciklą pirmokams. Vaikai noriai bendravo, diskutavo, atsakinėjo į klausimus ir dalinosi savo žiniomis.  Dietistė vaizdžiai ir įdomiai pateikė maisto kelią iki mūsų stalo, papasakojo ir parodė, kaip anksčiau atrodė virtuvės rakandai, kam jie buvo skirti. Mokymų metu mokiniai  sužinojo daug vertingų dalykų, kuriuos, be  abejo, pritaikys ir savo kasdienybėje.

Projekto veiklos finansuojamos iš Europos socialinio fondo. Daugiau informacijos apie projektą: http://www.sveikatosbiuras.lt/lt/projektai/klaipedos-miesto-tiksliniu-gyventoju-grupiu-sveikos-gyvensenos-skatinimas.