Renginiai

Džiaugiamės, sveikiname ir linkime sėkmės !

Gegužės 16 d. (ketvirtadienį) Klaipėdos universiteto Mažojoje auloje (H.Manto g. 84) vyks   dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių Klaipėdos miesto etapo laureatų pagerbimo šventė. Į ją kviečiami ir mūsų mokyklos mokiniai.

Jokūnas Žvaliauskas 8e
Paulina Avraniukaitė 8e
Tautvydas Kuklys 8c
Remigijus Krygeris 8d
Benas Varanauskas 8d
Rugilė Petkevičiūtė 5e
Tautvydas Stonkus 7e
Povilas Šaparavičius 7e
Radvilė Galminaitė 7e
Elmira Arutiunian 8e
Gabija Tamošiūnaitė 7e

 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close