Renginiai

Edukacinis renginys „Lietuva – gintaro kraštas“

Gegužės 23 d. mūsų mokyklos mokiniai buvo pakviesti į Hermano Zudermano gimnaziją. Ten vyko edukacinis renginys „Lietuva – gintaro kraštas“. Mokiniai diskutavo apie ekologiją, apie tai, kaip svarbu saugoti aplinką ir patiems prisidėti prie jos švarinimo. Visi turėjo atlikti praktines užduotis: atrinkti smėlyje paslėptas šiukšles, kurios ypač kenkia mūsų pajūriui, suskaičiuoti, kiek reikia gintarų karoliams padaryti, dalyvavo mįslių turnyre, stebėjo filmuką apie gintaro atsiradimą jūroje. Galiausiai pagamino draugystės apyrankes su gintaro gabalėliais ir padovanojo savo draugams.

Mokinius paskatino dalyvauti ir lydėjo į renginį specialioji pedagogė ir logopedė Aistė Lajauskienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close