Renginiai

Patyriminio ugdymo dienos

Birželio 3-6 dienomis 1-4 klasių mokiniai, birželio 17-20 d.  5-8 klasių mokiniai dalyvavo patyriminio ugdymo dienose.
Patyriminis mokymas – tai turbūt viena seniausių ir įdomiausių ugdymosi formų, kuomet mokymasis vyksta veikloje. Toks mokymasis leidžia mokiniams įsisavinti žinias per realią gyvenimišką patirtį. Progimnazijos mokiniams nereikėjo sėdėti prie ,,sausos“ vadovėlio medžiagos – mokymasis vyko neįprastoje aplinkoje. Yra teigiama, kad žmogaus atmintis fiksuoja tas patirtis, kurios sukelia emocijas. Mūsų mokyklos mokinių patirtos emocijos pranoko visus lūkesčius.
                  Ar gali būti paaugliui kas įdomiau už apsilankymą BMW centre? Kokios emocijos gali užplūsti kūną papuošus laikina tatuiruote? O koks puikus jausmas  aplanko tapus aktoriumi, kino filmo režisieriumi ar montuotoju? Užminkyti tešlą ir iškepti duoną, sukonstruoti robotą ar šuns būdą, iš geometrinių figūrų pastatyti pilį, ištirti tvenkinio vandenį ar salotos lapą iš mokytojos daržo, sužinoti visų medžių, augančių mokyklos teritorijoje rūšis, susipažinti su Klaipėdos miesto istorija, architektūra ir t.t. – tai tik  dalis veiklų, kurių metu mokytojas kartu su mokiniu turėjo galimybę atrasti naujus dalykus, analizuoti, stebėti bei išbandyti.
                  Dėkojame mokytojams už originalias idėjas, mokiniams – už žingeidumą, tėvams – už tikėjimą, kad tai, ką darome, yra prasminga.
 
Mokinių atsiliepimai apie patyrimines veiklas:
,,Man atrodė, kad aš esu kažkokioje mokslinėje stovykloje“
                                                                                          Lukas
,,Mokytoja buvo labai geros nuotaikos ir viską darė su mumis kartu“
                                                                                                            Emilija
,,Diskutavome, ginčijomės ir su mokytoja, bet pabaigoje susitaikėme.“
                                                                                                            Titas
,,Aš noriu ateiti ir kitą dieną…“
                               Augustė
 
Mokinių tėvų atsiliepimai apie patyrimines veiklas:
,,Ši savaitė buvo nereali! Norime prisiminti ją… Kai turėsite laiko, atsiųskite visos savaitės nuotraukas.“
                                                                          Skaistės mama
,,Mano sūnui labai patiko mokytis šią savaitę“
                                                              Augusto mama
,,Dukrai sakau,  gal nebenori eiti į mokyklą? Juk karšta… ,,Tu ką, mama, dabar pats įdomumas.“
                                                                             Lėjos mama

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close