Renginiai

Festivalis ,,Būtent“

Rugsėjo 6-7 dienomis Birštone vyko diskusijų festivalis “Būtent!”.  Tai verslo, mokslo, kultūros, nevyriausybinių organizacijų, politikos atstovų ir kitų visuomenės narių susitikimas. Jame dalyvavo ir projekto “Dreams&Teams” jaunieji lyderiai iš Klaipėdos ,,Versmės“ progimnazijos: Ugnė Taletaitė, Ugnė Morkūnaitė, Vidmantas Mišinskas ir Gytis Grubliauskas. Jie kvietė festivalio svečius ir lankytojus išbandyti įvairias olimpines vertybes ugdančias veiklas. Kamuoliuko metimas užrištomis akimis, apyrankių pynimas, golfo turnyras ir kitos veiklos leido įsivertinti kiek pagarbūs, tolerantiški, draugiški esame vieni kitiems. Jaunieji lyderiai taip pat turėjo galimybę plėsti savo akiratį, dalyvauti įvairiose diskusijose. Apie tai jie būtinai dalinsis su savo klasės draugais, mokyklos bendruomene.
Dėkojame mokytojoms Vaidai Jokšienei ir Ilonai Malakauskienei už iniciatyvumą.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close