Renginiai

Olimpinės žaidynės mokykloje

Šiais mokslo metais mokykloje pradedami įgyvendinti Klasikinio ugdymo sampratos elementai 5a klasėje. Spalio 14-18 dienomis šioje klasėje per pamokas vyko tikrų tikriausios olimpinės žaidynės. Per matematikos pamokas mokėsi skaičiuoti naudodami graikiškus skaičius, per kūno kultūros pamokas mokiniai virto olimpinių žaidynių dalyviais, gamtos pamokose gvildeno olimpinių žaidynių simboliką,  per technologijų pamokas kūrė olimpiniams žaidėjams drabužius, maketavo 3D programos pagalba apdovanojimus, per informacinių technologijų pamokas apibendrino žinias naudodami Piešimo programą, per… Sunku viską ir išvardinti. Reikia tiesiog mokytis 5a klasėje. Dalinamės smagiomis akimirkomis iš pamokų.

                      Ačiū kūrybiškiems mokytojams už galimybę nukeliauti į Graikiją.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close