Renginiai

Dalinomės gerąja patirtimi

Spalio 29 dieną respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje praktinėje konferencijoje „Jaunųjų tyrėjų laboratorija“, vykusioje Kretingos Marijono Daujoto progimnazijoje įvairius tiriamuosius darbus puikiai  pristatė ir išradingai eksperimentus demonstravo net 7 mūsų jaunieji mokslininkai iš 2d klasės: Elijas Zavertas, Tautvydas Domarkas, Rokas Šmitas, Andrėja Filipčiuk, Beatričė Liepuonė, Skaistė Skačkovaitė, Ema Mikalauskaitė.  Labiausiai visus konferencijos dalyvius sužavėjo  Elijaus ir Tautvydo demonstruojamas eksperimentas „Rūko susidarymas“. Mūsų jaunieji tyrėjai ne tik parodė savo šaunius gebėjimus pristatydami savo ir stebėdami kitų demonstruojamus bandymus, bet ir  įdomiai, prasmingai praleido kupiną įspūdžių dieną bei įgijo daug naujų gamtamokslinių žinių. 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close