Renginiai

Tarptautinė GLOBE konferencija

2019 m. lapkričio 15-16 dienomis Vilniuje vyko tarptautinės GLOBE programos  respublikinė mokinių darbų konferencija „Mano indėlis į pasaulinius aplinkosaugos stebėjimus“.   Šioje konferencijoje buvo pristatyti 27 mokinių pranešimi apie aplinkosaugą, klimato ir aplinkos stebėjimą. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 7 e klasės mokinės Austėja Valiulytė, Ema Baužaitė, Deimantė Strazdauskaitė ir Aistė Avraniukaitė  taip pat dalyvavo šioje konferencijoje ir pristatė pranešimą „ Vėjo greičio apatinėje stratosferos dalyje matavimas pagal lėktuvų kondensacinius pėdsakus Lietuvos pajūryje ir rytinėje dalyje“. Tai bendras darbas kartu su Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistais bei jų fizikos mokytoju metodininku S. Kirdeikiu. 

Dėkojame geografijos mokytojai Daliai Umantaitei-Vaivadienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close