Litexpo parodų rūmuose, vyko renginys „Mokykla be sienų“

Lapkričio 22-23 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, vyko renginys „Mokykla be sienų“. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojos metodininkės  R. Bytautė, R. Balčienė, S. Gedvilienė, L. Steponavičienė dalijosi gerąja patirtimi su šalies švietimo bendruomene ir pristatė teorinį – praktinį pranešimą „Mokymasis tyrinėjant pradinėse klasėse“. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė V. Jokšienė dalyvavo diskusijoje apie vaikų ugdymą per sportą, olimpines vertybes ir idėjas, fizinio ugdymo pamokų vietą ugdymo procese ir kitomis aktualiomis temomis. Geografijos mokytoja metodininkė D. Umantaitė – Vaivadienė skaitė pranešimą „Išmatuok dieną“ ir pristatė telūrio naudojimo galimybes pasaulio pažinimo, geografijos, astronomijos, fizikos pamokose.

Dėkojame mokytojoms už iniciatyvas ir gerosios patirties sklaidą. Dalintis – gera.