Renginiai

Pamoka kitaip „Pradėk nuo savęs“

       Šiandien 3 – 4 klasių mokiniai buvo pakviesti į pamoką kitaip „Pradėk nuo savęs“, kuri vyko aktų salėje. Tai – ekologinio projekto „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“ renginys. Projekto tikslas – skleisti ekologines idėjas, ugdyti sąmoningą, tausojantį gamtą žmogų.

       Į renginį atvyko miesto tarybos narė Ligita Girskienė, kuri yra aktyvi kovotoja už švaresnį orą ir aplinką. Su mokiniais padiskutavo apie užterštumo problemas Klaipėdos mieste.

       Mokiniai susikaupę žiūrėjo filmuką apie sergančią žemę, o po to pasidalino užplūdusiomis emocijomis dėl  žmogaus daromos žalos gamtai.

       Pajudėję kartu su „Liūdnais slibinais“, pasižadėjo būti draugiški gamtai. Dabar jau tikrai mokiniai žino, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie gamtos išsaugojimo, o pradėti turi nuo savęs!

                                                              Projekto autorės Nelita Gedminienė ir Jolanta Rupeikienė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close