JAV ambasados atstovė „Versmėje“

2019 m. rugsėjo mėn. Klaipėdos „Versmės“ progimnazija prisijungė prie  tarptautinio GLOBE projekto, kuris suteikia viso pasaulio mokiniams, mokytojams, mokslininkams, visuomenei puikią galimybę ne tik dalyvauti savo aplinkos stebėjime, tyrinėjime, analizavime, duomenų rinkime, bet ir galimybę tais duomenimis dalintis bei reikšmingai prisidėti prie globalios aplinkos analizės.  GLOBE programą  remia JAV nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA), taip pat  Nacionalinis mokslo fondas (NSF), Nacionalinė vandenynų ir atmosferos administracija (NOAA). Klaipėdos „Versmės“ progimnazijai prisijungus prie šios programos, užsimezgė ryšiai su JAV ambasada Lietuvoje. 2019 m. gruodžio 2 d. mūsų mokykloje lankėsi JAV ambasados atstovė ekonomikos skyriaus/politikos pareigūnė  ponia Amy Reichert, kuri pasakojo mokiniams apie  GLOBE programą, ją remiančias institucijas,  diskutavo  apie klimato kaitą ir aplinkosaugą.

Dėkojame geografijos mokytojai Daliai Umantaitei-Vaivadienei už galimybę mokiniams plėsti akiratį klimato kaitos ir apsaugos srityse.