Kuriame šokoladinį stebuklą

Klaipėdos „Sendvario“ progimnazijoje jau ketvirtus metus organizuojamas respublikinis renginys „Kuriame šokoladinį stebuklą“. Renginyje kviečiami dalyvauti 2-4 klasių mokiniai iš visos Lietuvos. Skambant šventinėms dainoms, mokiniai skatinami dirbti grupėje: dažo šokoladu kartoninius namukus, po to juos dekoruoja įvairiausiais skanėstais (pabarstukais, kokoso drožlėmis, zefyriukais, spalvotais saldainiukais, guminukais, riestainiukais ir kt.), pakvimpa šokoladu, artėjančiomis  šv. Kalėdomis.

Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 4c ir 3b klasių mokiniai. Dėkojame  specialiajai pedagogei ir logopedei Aistei Lajauskienei.