Projektas „Nelik abejingas“

Lapkričio mėnesį mūsų progimnazijoje buvo įgyvendinamas projektas „Nelik abejingas“. Į projekto veiklas įsitraukė visų pradinių klasių mokiniai ir mokytojai. Mokiniai dailės ir technologijų pamokose piešė, lipdė, karpė, konstravo, darė projektus ir kitus įdomius darbelius apie savo augintinius. Kitų dalykų pamokose vaikai mokėsi vertinti šuns ar kito gyvūno šeimininko pareigas. Diskutavo apie atsakomybę, saugumą, socialines normas, moralę ir rūpinimusi kitais.

Projekto metu pradinių klasių mokinių parengti darbeliai šiuo metu mokykloje yra eksponuojami parodoje „Mano augintinis“.

Mokiniai noriai prisijungė ir prie labdaros akcijos „Mažoj širdelėj daug gerumo“, kurios metu yra renkamas maistas ir kitos dovanos beglobiams gyvūnams. Išvykos metu surinktos dovanos bus pristatytos į gyvūnų  „Būk mano draugas“.

Dėkojame projekto iniciatorei mokytojai J. Lipinskienei bei visai organizacinei komandai.