Renginiai

„Susivėlusios Kalėdos“ „Versmės“ progimnazijoje

Tas, kas neieško Kalėdų savo širdyje, neras jos ir po egle. Mūsų mokyklos bendruomenė Kalėdas rado įvairiuose renginiuose. Gruodžio 2 d. mokykloje įsižiebė eglutės, pradėjo veikti Kalėdinis paštas, pertraukų metu skambėjo Kalėdinė muzika. Pirmadienio rytai prasidėdavo adventine nuotaika, kurią kūrė etnografinis ansamblis ir mokytojai: J. Karpauskienė, I. Erniulienė, A. Dargužis, R. Dzikienė, V. Rakauskas, A. Viskintaitė-Butikienė. Sporto salėje vyko Kalėdų Senelio iššūkiai. Kalėdų savaitę pradinių klasių mokiniams vainikavo spektaklis „Kas išrado Kalėdas“, o 5-8 klasių mokiniai dalyvavo „Susivėlusių Kalėdų“ diskotekoje.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close