„Susivėlusios Kalėdos“ „Versmės“ progimnazijoje

Tas, kas neieško Kalėdų savo širdyje, neras jos ir po egle. Mūsų mokyklos bendruomenė Kalėdas rado įvairiuose renginiuose. Gruodžio 2 d. mokykloje įsižiebė eglutės, pradėjo veikti Kalėdinis paštas, pertraukų metu skambėjo Kalėdinė muzika. Pirmadienio rytai prasidėdavo adventine nuotaika, kurią kūrė etnografinis ansamblis ir mokytojai: J. Karpauskienė, I. Erniulienė, A. Dargužis, R. Dzikienė, V. Rakauskas, A. Viskintaitė-Butikienė. Sporto salėje vyko Kalėdų Senelio iššūkiai. Kalėdų savaitę pradinių klasių mokiniams vainikavo spektaklis „Kas išrado Kalėdas“, o 5-8 klasių mokiniai dalyvavo „Susivėlusių Kalėdų“ diskotekoje.