Svečiuose Bronislovas Burgis

Prasidėjus metams mokytojai rinkosi mokyklos salėje pasiklausyti lektoriaus Bronislovo Burgio – pedagogo, Kauno technologijos universiteto docento, KTU gimnazijos įkūrėjo, vadovo. Koks turi būti mokytojas besikeičiančioje švietimo sistemoje, kaip tapti profesionaliu mokytoju  ir juo išlikti, atsakomybė ir prioritetai pamokoje…Tokiomis temomis šnekėta kitaip. Meilė poezijai ir muzikai seminarą nuspalvino kitokiomis spalvomis.
Mokyklai pati geriausia reklama, kai facebook tinkle randi tokius atsiliepimus:
,,Yra gražių mokyklų Klaipėdoje! Moksleivių – beveik tūkstantis, o visur švaru, tvarkinga, skoningi ir įdomūs stendai, daug šiuolaikinės įrangos. Jokio kičo. Dėmesingi, jaunatviški mokytojai.
Vakar moksleiviams dar buvo atostogos. Žinau, kad grįšiu ten, kai mokykla bus pilna gyvybės. Turiu pasidžiaugti, kad tokioje aplinkoje yra tų, kurie mokosi ir išmoksta“ (B.Burgis)
Ačiū lektoriui. Lauksime grįžtant.