Renginiai

Aktyvios „Pasaulinės sniego dienos“ veiklos

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 5 klasių mokiniai sausio 20 – 24 dienomis dalyvauja įvairiose aktyviose „Pasaulinės sniego dienos“ veiklose. Nors už lango nėra sniego, tačiau Versmiečiai išradingi: jau išbandė save žaisdami „sniego gniūžčių“ karą, nekantriai laukia estafečių su ledo ritulio lazdomis, čiuožimo „slidėmis“. Pasiruošimas žiemos malonumams, belaukiant sniego, neprailgs. Deja, Senio Besmegenio lipdymo teks palūkėti.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close