Renginiai

Akimirkos iš integruoto istorijos – dailės projekto „Iliustruota istorija“ 5-6 klasės

Šio projekto tikslas – plėtoti mokinių meninės kūrybinės raiškos gebėjimus, perteikiant istorinius įvykius, procesus.
Šiuo projektu ugdoma ne tik dalykinė mokinių kompetencija, bet ir bendrosios kompetencijos: iniciatyvumo, kultūrinio sąmoningumo, asmeninė ir socialinė, komunikavimo, mokėjimo mokytis ir pažinimo kompetencijos. Projekto metu nagrinėjamos temos siejasi su istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros, estetikos dalykais. Projekto vadovės -B. Vareikienė  ir l. Kairienė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close