Renginiai

Lytiškumo pamokos aštuntokams

Sausio 27-28 dienomis progimnazijoje vyko lytiškumo pamokos, skirtos aštuntų klasių mokiniams.
Kalbėta apie kūno vystymąsi, funkcijas, asmens higieną, pirmuosius lytinius santykius, pagarbą sau ir partneriui. Aptartas santykių, kurie yra pagrįsti kito žmogaus poreikių ir ribų supratimu, kūrimas.
Lytiškumo ugdymas yra esminė pasirengimo šeimai grandis, kuri prasideda šeimoje, vėliau tęsiama mokykloje ir trunka visą gyvenimą. Mokiniams turime padėti kurti teigiamą santykį su savo kūnu ir darnius, pagarbos ir lygiateisiškumo principais pagrįstus santykius su aplinkiniais žmonėmis.
Dėkojame Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorei Laurai Kriščiūnaitei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close