Renginiai

Gamtamokslinių eksperimentų konkursas

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos  7e klasės mokinės Ema Baužaitė ir Austėja Valiulytė dalyvavo Moksleivių saviraiškos centro organizuotame 7-10 kl. renginyje „ Gamtamokslinių eksperimentų konkursas“  ir pristatė integruotą geografijos-fizikos tiriamąjį darbą „Vėjo greičio apatinėje stratosferos dalyje matavimas pagal lėktuvų kondensacinius pėdsakus“. Ačiū už puikų darbą. Mokinius ruošė geografijos mokytoja Dalia Umantaitė –Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close