Renginiai

Geografijos protų mūšis „Lietuva – Europos vidurys“

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje vyko geografijos protų mūšis „Lietuva – Europos vidurys“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiame konkurse dalyvavo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos, Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos,
Klaipėdos „Vydūno“ gimnazijos, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 7-tų klasių mokiniai. Sveikiname mūsų mokyklos 7d ir 7e klasės mokinius: Luką Diržauską, Augustą Jestafjevą, Mantvilą Jakštą, Ardą Liaukonį iškovojus II vietą šiame konkurse. Mokinius ruošė geografijos mokytoja Dalia Umantaitė –Vaivadienė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close