Susitikimai su Klaipėdos gimnazijų atstovais

Mokykla savo metus skaičiuoja ne tik rugsėjais… Ateina laikas, kada pradedi galvoti apie besibaigiančius mokslo metus. Ateina laikas, kada  galvoji apie paskutinius metus savo mokykloje. Ateina laikas, kada tu privalai rinkti kitą mokyklą…
        Vasario 12 d. į progimnazijos aktų salę rinkosi aštuntų klasių mokiniai ir jų tėveliai. Čia jų laukė susitikimas su įvairiomis Klaipėdos miesto gimnazijomis. Dėkojame ,,Aukuro“, ,,Ąžuolyno“, Vytauto Didžiojo, ,,Varpo“ , ,,Žemynos“, ,,Vėtrungės“ gimnazijų atstovams už įdomius pristatymus. Džiaugiamės, kad sentimentų vedami į mūsų mokyklą atvyksta buvę mokiniai. Jie pristato savo mokyklas, bet gražių žodžių negaili ir ,,Versmei“.
        Sėkmės, mieli aštuntokai, renkantis kitą gyvenimo kelią!