Renginiai

Konferencija „Žiniukų akademija“

Vasario 14 dieną gausus mūsų progimnazijos pradinių klasių mokinių ir mokytojų būrys dalyvavo Klaipėdos „Gilijos“ pradinėje mokykloje vykusioje konferencijoje „Žiniukų akademija“. Konferencijos tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius ir mokytojus bendradarbiauti, dalinantis gerąja darbo patirtimi.

Mūsų mokyklos atstovai skaitė pranešimus, pristatė atliktus tyrimus, stebėjimus ir kūrybinius, projektinius darbus pačiomis įvairiausiomis temomis. Mokiniai kalbėjo apie ekologines problemas, pristatė savo darbus apie iškiliausius Lietuvos rašytojus, diskutavo apie akmenų magiją, prosenelės drobes, dienpinigius ir mokėjimą taupyti, eksperimentavo su balionais ir smeigtukais, dirbtiniu sniegu, atmosferos slėgiu, „Slimu“ ir dar daugeliu kitų įdomių dalykų…

Džiaugiamės mūsų aktyviais, smalsiais ir žingeidžiais mokiniais, atstovavusiais mokyklą: Arijumi Kvietkauskiu, Auguste Kvietkauskyte, Titu Sereika, Smilte Kuisyte, Emil Bermudez Rochez, Guoda Matulaite, Elija, Celiščeva, Tautvydu Domarku, Eliju Zavertu, Ema Mikalauskaite, Amelija Karimžanova, Andrėja Filipčiuk, Beatriče Liepuone, Gabija Baranauskaite, Roku Šmitu, Skaiste Skačkovaite, Vaite Balkūnaite, Arnu Ramanausku, Egita Jokužyte. Gabija Banyte, Ugniumi Aglinsku, Martynu Bykovu Džiugu Aršėnu, Diana Molotkovaite, Benu Danisevičiumi, Liepa Rakštyte, Kotryna Zailskaite, Skaiste Žlibinaite,  Nandu Mendeliu, Izabela Liniovaite, Augustu Vytuviu, Rugile Mažrimaite, Egita Kivilyte!

  Dėkojame mokytojoms G. Šimkuvienei, S. Gedvilienei, D. Jurkienei, J. Lipinskienei, N. Gedminienei, J. Rupeikienei ir M. Mikulienei už iniciatyvumą bei mokinių parengimą konferencijai.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close