Renginiai

Projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2020“

Klaipėdos Gedminų progimnazijoje šurmuliavo nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2020“. Šio renginio tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą mokyklos bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mūsų mokyklą šiame renginyje atstovavo pradinių klasių mokytojos metodininkės Nelita Gedminienė bei Jolanta Rupeikienė. Mokytojos pristatė ekologinį projektą „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs: tapk draugiškas aplinkai. Antrasis plastiko gyvenimas.” Dėkojame mokytojoms už mokinių sąmoningumo ugdymą ir iniciatyvas!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close