Projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2020“

Klaipėdos Gedminų progimnazijoje šurmuliavo nacionalinė švietimo įstaigų projektų paroda – mini mokymai „Projektų mugė 2020“. Šio renginio tikslas – sudaryti galimybes keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti projektų teikiamą naudą mokyklos bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą. Mūsų mokyklą šiame renginyje atstovavo pradinių klasių mokytojos metodininkės Nelita Gedminienė bei Jolanta Rupeikienė. Mokytojos pristatė ekologinį projektą „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs: tapk draugiškas aplinkai. Antrasis plastiko gyvenimas.” Dėkojame mokytojoms už mokinių sąmoningumo ugdymą ir iniciatyvas!