Knygų mugė

Klaipėdos Versmės progimnazijos 3 a klasės bendruomenė vasario 21 d. vyko į Vilniaus knygų mugę. Aktyvūs klasės bendruomenės nariai kelionę laimėjo leidyklos „Debesų ganyklos“ ir Vilniaus knygų mugės rengtame konkurse. Nors kelias tolimas ir kelionė prasidėjo ankstyvą, tamsų žiemos rytą, bet įspūdžiai, susitikimai su autoriais, dirbtuvės atpirko viską. Vaikai grįžo su šypsenomis veide, naujomis knygomis, autorių autografais. Padėka organizatoriams už puikią kelionę – 3 a klasės mokinės Vaitės Balkūnaitės piešinys. Dėkojame 3 a klasės mokytojai Jolantai Rupeikienei bei darniam klasės kolektyvui už aktyvumą ir bendruomeniškumą!