Renginiai

Žiema, žiema, bėk iš kiemo !

Vasario 25 d. mokykloje išlydėjome žiemą. Užgavėnės – tradicinė lietuvių liaudies šventė. Šurmulys, muzika, šokiai, dainos sukvietė visus į pirmo aukšto fojė. Nesvarbu-moki dainuoti ar ne, moki šokti ar ne. Svarbiausia, kad yra kas moka. Dėkojame mokytojams: muzikantui ir šokėjui Artūrui Dargužiui, armonikos meistrui Virgilijui Rakauskui,  šokėjai Jūratei Karpauskienei ir visiems geros nuotaikos savininkams.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close