Renginiai

Padovanok dalį širdies kitam

Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio taryba organizavo gerumo akciją „Padovanok dalį širdies kitam“Prie akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai. Trečių klasių mokiniai drauge su specialiąja pedagoge ir logopede Aiste Lajauskiene gamino atvirukus Valentino dienos proga, užrašė sveikinimus, skirtus senyvo amžiaus žmogui. Visi meilės sklidini atvirukai nukeliavo pas vienišus senelius į Maltos ordiną.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close