Renginiai

Mūsų pasakos ,,Vakarų eksprese“

Dar spalio mėnesį 5a mokiniai pasinėrė į Olimpinių žaidynių istorijos tyrinėjimą. Priesaika tapo ir jų kurtų pasakų pagrindine tema. Nors lengva nebuvo, bet rezultatas džiugina. Keletu darbų pasidalinome ir su platesne  dienraščio “Vakarų ekspresas” auditorija. Kviečiame paskaityti ir jus.
Už gražias iniciatyvas dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei
Pasakos: 
Priesaikos galia skaityti čia…
Apsisprendimas skaityti čia…
Kaltės jausmas skaityti čia…

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close