Mokyklos mokinių komiteto prezidento rinkimai

Balandžio 27 d. ,,Versmės‘‘ progimnazijoje vyko mokyklos mokinių komiteto prezidento rinkimai, virtualioje erdvėje. Savo kandidatūras iškėlė penki mokiniai: Eglė Baltiejutė (7d), Smiltė Lajauskytė (6c), Mantas Bogdanovas (6b), Izabelė Balkutė (6c) ir Gytė Tendzegolskytė (6c). Balsavimo teisę turėjo visi  5-8 klasių mokiniai. Sustabdžius balsavimą, paaiškėjo, kad mokinių komiteto prezidento rinkimus laimėjo 6b klasės mokinys Mantas Bogdanovas.
,,Versmės“ progimnazijos bendruomenė  sveikina Mantą laimėjus rinkimus!