Renginiai

Mokyklos mokinių komiteto prezidento rinkimai

Balandžio 27 d. ,,Versmės‘‘ progimnazijoje vyko mokyklos mokinių komiteto prezidento rinkimai, virtualioje erdvėje. Savo kandidatūras iškėlė penki mokiniai: Eglė Baltiejutė (7d), Smiltė Lajauskytė (6c), Mantas Bogdanovas (6b), Izabelė Balkutė (6c) ir Gytė Tendzegolskytė (6c). Balsavimo teisę turėjo visi  5-8 klasių mokiniai. Sustabdžius balsavimą, paaiškėjo, kad mokinių komiteto prezidento rinkimus laimėjo 6b klasės mokinys Mantas Bogdanovas.
,,Versmės“ progimnazijos bendruomenė  sveikina Mantą laimėjus rinkimus!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close