Renginiai

Nuotolinė konsultacija technologijų mokytojams

Nacionalinė švietimo agentūra, bendradarbiaudama su Lietuvos technologijų mokytojų asociacija, balandžio 29 d. organizavo nuotolinę konsultaciją technologijų mokytojams. Konsultacijoje dalyvavo 150 dalyvių. Internetinio susitikimo metu nuotolinio mokymo patirtimi, užduočių rengimo, mokinių darbų vertinimo bei kitomis aktualiomis mokytojams temomis dalijosi ir mūsų mokyklos technologijų mokytojas Aleksandras Ronkus.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close