Renginiai

Integruotos pamokos nuotoliniu būdu

2020 m. gegužės 22 d. šeštų klasių mokiniams geografijos pamoka buvo netradicinė. Pamokoje dalyvavo ir padėjo atskleisti pamokos temą „Potvyniai ir atoslūgiai“ Utenos A. Šapokos gimnazijos fizikos mokytojas ekspertas Stasys Kirdeikis. Jis ne tik padėjo mūsų mokiniams išsiaiškinti, kodėl ir kaip vyksta šis fizikinis gamtos reiškinys, bet ir parodė nuotraukas , kur užfiksuotas potvynių ir atoslūgių reiškinys Šiaurės jūros pakrantėje, papasakojo, ar vyksta šis reiškinys mūsų Baltijos jūroje. Pamokos pabaigoje  trumpai save,  parodė turimą teleskopą ir papasakojo, ką su juo stebi dangaus skliaute. Mokiniai apibėrė pamokos svečią klausimais, padėkojo ir susitarėme susitikti per kitas pamokas.   
Dėkojame geografijos mokytojai D. Umantaitei -Vaivadienei už bendradarbiavimą su kitų mokyklų pedagogais, už įdomias integruotas pamokas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close