Renginiai

Knygų bokštas

Nuo gegužės 5 dienos iki gegužės 24 dienos, progimnazijoje vyko konkursas  ,,Aukščiausias knygų bokštas“ . Užduotis  buvo ne eilinė. Iš namuose turimų knygų reikėjo pastatyti kuo aukštesnį knygų bokštą.
Labai džiugu, kad sulaukėme net 24 dalyvių su savo knygų ,,eifeliais”.
Sveikiname nugalėtojus:
I vieta – 4d klasės mokinė Augustė Jokšaitė ( bokšto aukštis 2,67 m)
II vieta – 6e klasės mokinė Rugilė Petkevičiūtė  ( bokšto aukštis 2, 64 m)
III vieta –  7c klasės mokinė Benita Kuzaitė ( bokšto aukštis 2, 61 m)
Labai ačiū visiems dalyvavusiems. Kviečiame  nelaimėjusius nenukabinti nosies ir dalyvauti kituose konkursuose.
Dėkojame konkurso sumanytojai bibliotekininkei Editai Paulikaitei

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close