Patyriminis ugdymas technologijų pamokose

Baigėsi nuotolinis mokymas(-is). Kaip mums sekėsi? Nuotolinės pamokos buvo iššūkis ne tik mokytojams, bet ir mokiniams. Nieko nėra smagiau, kai mokytojas mokiniui  pasako: ,,Tu nereali“, ,, kaip gražiai atliktas darbas“, ,,kaip įdomu“… Dar smagiau girdėti, kai mokiniai tarpusavy kalba: ,,kaip smagu atlikti šią užduotį“, ,,tik dabar supratau, koks sunkus aktoriaus darbas“, ,,bet ta mokytoja ir sugalvoja!“… Smagu, kada užsimezgęs kontaktas tarp mokytojo ir mokinio duoda rezultatą.
V. Mažeikienė, technologijų mokytoja,  dažnai stebina užduočių originalumu, darbo metodais. Nuotolinio mokymosi metu technologijų pamokose  mokiniai turėjo galimybę išbandyti daugelį dalykų patys. Kaip susitvarkyti spintą? Kaip dekoruoti kaukę? Kaip pagaminti pyragą ar iškepti nerelius sausainius? Tokie gyvenimiški dalykai ugdymo procesą daro žymiai patrauklesnį.  Patyriminis ugdymas mus labiausiai skatina eiti į priekį.
Dėkojame technologijų mokytojai V. Mažeikienei už kūrybiškumą ir išsaugotas akimirkas.