LTOK medalis „Už nuopelnus olimpizmui“

Ranką spaudė pati D. Gudzevičiūtė
LTOK medalis „Už nuopelnus olimpizmui“
Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) Vilniuje pagerbti ir apdovanoti jubiliejų minintys sportui ir olimpizmui nusipelnę žmonės. Apdovanojimus jubiliatams įteikė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.
Tarp apdovanotųjų – mūsų mokyklos fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė. Mokytoja yra Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos tarybos narė, Klaipėdos kūno kultūros mokytojų asociacijos „Klaipėdos sportas“ prezidentė. Aktyviai dalyvauja sporto, savanorystės ir lyderystės projektuose, veda seminarus mokytojams.
Džiaugiamės ir sveikiname mokytoją spausdami ranką ir linkėdami sėkmės!