Rugsėjis ant nosies

Daugumos profesijų žmonės Naujuosius pradeda skaičiuoti nuo sausio 1 d. Mokytojai naujas užrašų knygutes, naujus darbo kalendorius pradeda pildyti jau rugpjūčio mėn. O rugsėjį prasideda nauji metai. Keistoka, bet taip yra. Ir kaip miela stebėti, kada klasės auklėtojai ima ruoštis PIRMAM susitikimui su mokiniais. Kabinetai tampa neatpažįstami. Kiek kruopštumo, fantazijos ir laiko pareikalauja iš auklėtojo pasirengimas naujai mokslo metų pradžiai.
Nors šie mokslo metai prasideda su nerimu, bet mūsų mokyklos mokytojai ruošiasi ir laukia savo mokinių sugrįžtančių.
Sėkmingo visiems starto!