Renginiai

IKT naudojimas ugdyme

Vos prasidėjo mokslo metai, o mokytojai jau atsiraitoję rankoves puola į darbus. Informacinių technologijų panaudojimas ugdymo procese – neišsenkanti tema. Prisiminti tai, kas sena,  sužinoti naujų dalykų pakvietė progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus. Seminaro metu buvo pristatomi įrankiai, kurie mokytojui padės greitai, nesudėtingai sukurti interaktyvias mokymosi priemones. Jas galės panaudoti  mokant naują temą, kartojimui, žinių patikrinimui. Mokymosi procese naudojant skaitmeninį turinį skatinamas vaikų susidomėjimas, pažintinis aktyvumas, lavinamas mokinių loginis mąstymas bei atmintis.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close