Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru

Prisidėdami prie Europos judumo savaitės ir „Dienos be automobilio“ mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai rugsėjo 22 d. dalyvavo akcijoje „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru“. Tą dieną mokiniai į mokyklą riedėjo ekologiškomis transporto priemonėmis – paspirtukais, dviračiais, riedučiais, žygiavo pėstute.
     Akciją jau treti metai inicijuoja ekologinio projekto „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“ organizatorės N. Gedminienė ir J. Rupeikienė
Švarus oras – sveikatos šaltinis! Pradėkime kiekvienas nuo savęs!