Renginiai

Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru

Prisidėdami prie Europos judumo savaitės ir „Dienos be automobilio“ mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai rugsėjo 22 d. dalyvavo akcijoje „Mankštink kojas, kvėpuok švaresniu oru“. Tą dieną mokiniai į mokyklą riedėjo ekologiškomis transporto priemonėmis – paspirtukais, dviračiais, riedučiais, žygiavo pėstute.
     Akciją jau treti metai inicijuoja ekologinio projekto „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“ organizatorės N. Gedminienė ir J. Rupeikienė
Švarus oras – sveikatos šaltinis! Pradėkime kiekvienas nuo savęs!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close