Miško terapija

Miško terapijos pradininkai – japonai. Šia terapija jie susidomėjo dar praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje. Tuo metu žmonės kentė nuo persidirbimo sindromo.
        Etikos mokytoja Jolita Benetienė  pamokų metu išbando įvairius metodus, kurie ne tik mokiniams yra įdomūs, bet ir naudingi. Išmokstama atsipalaiduoti, susikaupti, išgirsti tylą, negirdėti triukšmo… Labai svarbu susigrąžinti gerą savijautą.
        Pamokų metu mokiniai suaktyvino savo pojūčius – uoslę, klausą, lytėjimą, regą.  Tai ne tik ramino, bet ir didino pastabumą, padėjo apsisaugoti nuo pervargimo, gerino susitelkimą, dėmesį, atmintį. Svarbiausia būti gamtoje sąmoningai.  Tam buvo naudojama –mindfulness – dėmesingo įsisąmoninimo – technika.
        Pamokos pabaigoje gamta padovanojo lauko pelę. Įdomu buvo stebėti, kaip ji bėgioja medžio kamienu. Ačiū mokytojai už šiuolaikiškas ir įdomias pamokas.