Renginiai

Sporto savaitės renginiai

Klaipėdos ” Versmės” progimnazija kiekvienai metais dalyvauja “Beactive” renginiuose. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai. Nuo pirmadienio (rugsėjo 21d.) mokiniai žaidžia kvadratą, išbando balansavimą ant lyno. Penktadienį taip pat prisijungsime prie Europos mokyklų sporto dienos, kur mokiniai ir mokinių tėveliai bus kviečiami išbandyti tokias veiklas, kaip “Street racket”, “Bassalo”, balansavimą ant lynų, kvadratą, atminties lavinimo žaidimus.
Dėkojame bendruomenei už sveikatinimą!

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close