Sporto savaitės renginiai

Klaipėdos ” Versmės” progimnazija kiekvienai metais dalyvauja “Beactive” renginiuose. Šie metai taip pat nėra išskirtiniai. Nuo pirmadienio (rugsėjo 21d.) mokiniai žaidžia kvadratą, išbando balansavimą ant lyno. Penktadienį taip pat prisijungsime prie Europos mokyklų sporto dienos, kur mokiniai ir mokinių tėveliai bus kviečiami išbandyti tokias veiklas, kaip “Street racket”, “Bassalo”, balansavimą ant lynų, kvadratą, atminties lavinimo žaidimus.
Dėkojame bendruomenei už sveikatinimą!