Renginiai

Judumo savaitės projektas „Aplink“

Rugsėjo 16-22 dienomis mūsų progimnazijos 4 c klasės bendruomenė, vadovaujama mokytojos Sandros Gedvilienės, susitelkė ir priėmė  Valstybės pažinimo centro Judumo iššūkį. Mokiniai pasirinko keliauti „APLINK“ transporto priemonėmis, kurios neteršia gamtos. Savo kelionės nuotykius  jie nufilmavo ir sudėjo į trumpą video filmuką. 
Kviečiame smagias kelionės „APLINK“ akimirkas peržiūrėti video nuorodoje:

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close